Srdečně vás vítáme na blogu Uplifter

Megatrend velkoformátových obkladů a dlažeb: Pokládka velkoformátových obkladů – při provádění byste si měli dát pozor! V závislosti na vašich preferencích a trendech dlaždice tvarem, materiálem a strukturou povrchu dovedně vyhoví každému myslitelnému styl a velikost dlaždic do značné míry určuje budoucí vzhled místnosti. Jeden trend je na vzestupu již léta: velkoformátové dlaždice jsou celosvětově mimořádně oblíbené!
Díky naší technice je zvedání skla dětskou hrou! Vítejte u dalšího vzrušujícího příspěvku pro všechny milovníky skla a řemeslníky! Dnes bychom s vámi rádi prozkoumali inovativní svět práce se sklem a představili vám nejnovější úspěch v této oblasti: manipulátor na sklo s vakuovou technologií.
Na trhu je mnoho výrobců minijeřábů a pro laika je často obtížné je všechny sledovat a vyhodnotit vlastnosti jednotlivých jeřábů. Produktový manažer Uplifter objasňuje.
Rozhovor s Martinem Lobingerem, jednatelem a zakladatelem společnosti Uplifter GmbH & Co.KG o aktuálních výzvách v oblasti logistiky na stavbě a jeho dosavadních zkušenostech s využitím transportní a zvedací techniky.
Výrobci a montéři dveří na to dlouho čekali: Instalační zařízení Uplifter UPT400 usnadňuje montáž těžkých dveří, jako jsou např. zvukotěsné dveře, velkoformátové dveře, protipožární dveře, nebo dveře s radiační ochranou.
Dřevo, kov, beton, přírodní kámen, fasádní prvky, sendvičové panely, žula, sklo, ušlechtilá kamenina, dlaždice, plechy, okna, dveře – technika od Uplifteru je nepostradatelným pomocníkem pro všechny realizační firmy při jejich každodenní práci.
Moderní zasklívací procesy a jejich úskalí při montáži. Jak se lze vyhnout poškození skel při přepravě a osazení? Jaké vybavení používají profesionálové?
Pomocí tohoto hydraulického nástavce se výrazně prodlouží základní výložník jeřábu a pro ovládání má nástavec Fly-Jib hydraulické hydraulické.
Logistika, vyhledávač řešení, zvedací zařízení, dopravní řešení, zvedání a stěhování, prevence nedostatku kvalifikovaných pracovníků, vývoj, technologie, technologický pokrok
Uprostřed Prahy, v hloubce více než 50 metrů, se budují tunelové systémy pro novou stanici metra a mobilní jeřáb VALLA 250E se zde používá pro širokou škálu zvedacích prací v tunelu. Nepostradatelný stroj v současné fázi stavby. Nyní je však stavba zastavená, protože mobilní jeřáb potřebuje odbornou údržbu a opravu – a to co nejrychleji. Čas jsou peníze.
Společnost Uplifter má v současnosti na rtech každý. Průkopník a specialista na zdvihací a vakuovou techniku jede se svou novou řadou minijeřábů nejen v rychlém pruhu na mezinárodní úrovni, ale také konkrétně na evropské úrovni. Další špičková novinka způsobila pořádný rozruch.
Každý, kdo pracuje v oblasti zdvihací a vakuové techniky, se setká s Uplifterem. Více než 20 let zkušeností v oboru, nejvyšší kvalita a sofistikované know-how.
1 od 4