Srdečně vás vítáme na blogu Uplifter

Výrobci a montéři dveří na to dlouho čekali: Instalační zařízení Uplifter UPT400 usnadňuje montáž těžkých dveří, jako jsou např. zvukotěsné dveře, velkoformátové dveře, protipožární dveře, nebo dveře s radiační ochranou.
Dřevo, kov, beton, přírodní kámen, fasádní prvky, sendvičové panely, žula, sklo, ušlechtilá kamenina, dlaždice, plechy, okna, dveře – technika od Uplifteru je nepostradatelným pomocníkem pro všechny realizační firmy při jejich každodenní práci.
Moderní zasklívací procesy a jejich úskalí při montáži. Jak se lze vyhnout poškození skel při přepravě a osazení? Jaké vybavení používají profesionálové?
Pomocí tohoto hydraulického nástavce se výrazně prodlouží základní výložník jeřábu a pro ovládání má nástavec Fly-Jib hydraulické hydraulické.
Logistika, vyhledávač řešení, zvedací zařízení, dopravní řešení, zvedání a stěhování, prevence nedostatku kvalifikovaných pracovníků, vývoj, technologie, technologický pokrok
Uprostřed Prahy, v hloubce více než 50 metrů, se budují tunelové systémy pro novou stanici metra a mobilní jeřáb VALLA 250E se zde používá pro širokou škálu zvedacích prací v tunelu. Nepostradatelný stroj v současné fázi stavby. Nyní je však stavba zastavená, protože mobilní jeřáb potřebuje odbornou údržbu a opravu – a to co nejrychleji. Čas jsou peníze.
Společnost Uplifter má v současnosti na rtech každý. Průkopník a specialista na zdvihací a vakuovou techniku jede se svou novou řadou minijeřábů nejen v rychlém pruhu na mezinárodní úrovni, ale také konkrétně na evropské úrovni. Další špičková novinka způsobila pořádný rozruch.
Každý, kdo pracuje v oblasti zdvihací a vakuové techniky, se setká s Uplifterem. Více než 20 let zkušeností v oboru, nejvyšší kvalita a sofistikované know-how.
Významný milník pro společnost Uplifter: minijeřáby jsou v prodeji po celé Evropě od srpna 2022. Nejvyšší kvalita díky komponentům vyrobeným v Evropě a zvláště díky svojí široké základní výbavě vás stroje okamžitě přesvědčí.
Uplifter vám nabízí ruční přepravní pomůcky pro montéry oken, montéry topení a každého, kdo potřebuje zvedat, přemisťovat a přepravovat těžká břemena. Atraktivita řemeslnických profesí dramaticky poklesla.
Na to byste si měli před koupí rozhodně dát pozor! Rádi bychom se o tom dozvěděli více a zeptali jsme se exkluzivně produktového a inovačního manažer.
Mrakodrap THE SPIN zdobí svojí výškou 128m roh náměstí a tvoří vstup do evropské čtvrti ve Frankfurtu nad Mohanem. THE SPIN je první výšková budova se střešní terasou postavená v posledních 30 letech v Mohanské ulici a my v Uplifteru jsme velmi hrdí, že jsme se mohli podílet na realizaci tohoto projektu.
1 od 4