Srdečně vás vítáme na blogu Uplifter

Logistika, vyhledávač řešení, zvedací zařízení, dopravní řešení, zvedání a stěhování, prevence nedostatku kvalifikovaných pracovníků, vývoj, technologie, technologický pokrok
Uprostřed Prahy, v hloubce více než 50 metrů, se budují tunelové systémy pro novou stanici metra a mobilní jeřáb VALLA 250E se zde používá pro širokou škálu zvedacích prací v tunelu. Nepostradatelný stroj v současné fázi stavby. Nyní je však stavba zastavená, protože mobilní jeřáb potřebuje odbornou údržbu a opravu – a to co nejrychleji. Čas jsou peníze.
Společnost Uplifter má v současnosti na rtech každý. Průkopník a specialista na zdvihací a vakuovou techniku jede se svou novou řadou minijeřábů nejen v rychlém pruhu na mezinárodní úrovni, ale také konkrétně na evropské úrovni. Další špičková novinka způsobila pořádný rozruch.
Každý, kdo pracuje v oblasti zdvihací a vakuové techniky, se setká s Uplifterem. Více než 20 let zkušeností v oboru, nejvyšší kvalita a sofistikované know-how.
Významný milník pro společnost Uplifter: minijeřáby jsou v prodeji po celé Evropě od srpna 2022. Nejvyšší kvalita díky komponentům vyrobeným v Evropě a zvláště díky svojí široké základní výbavě vás stroje okamžitě přesvědčí.
Uplifter vám nabízí ruční přepravní pomůcky pro montéry oken, montéry topení a každého, kdo potřebuje zvedat, přemisťovat a přepravovat těžká břemena. Atraktivita řemeslnických profesí dramaticky poklesla.
Na to byste si měli před koupí rozhodně dát pozor! Rádi bychom se o tom dozvěděli více a zeptali jsme se exkluzivně produktového a inovačního manažer.
Mrakodrap THE SPIN zdobí svojí výškou 128m roh náměstí a tvoří vstup do evropské čtvrti ve Frankfurtu nad Mohanem. THE SPIN je první výšková budova se střešní terasou postavená v posledních 30 letech v Mohanské ulici a my v Uplifteru jsme velmi hrdí, že jsme se mohli podílet na realizaci tohoto projektu.
Uplifter má vždy připravené řešení! Speciální pryžové talíře vakuových přísavek Uplifter přesvědčí napříč manipulačními akcemi! Obrovská úspora času na stavbě v Essenu. Přečtěte si více.
Optimalizace produktů a speciální konstrukce – s Uplifterem je vše možné. Ať už jde
o manipulaci s materiálem, ruční vozíky, vychystávání, dopravu a logistiku, dopravní systémy, manipulační a přepravní techniku, skladovou techniku, dopravníkovou techniku, zdvihací techniku, přepravní techniku nebo práci v průmyslu, přesvědčte se nyní o našich referencích.
UPT  – inovace roku. Nejen díky Glassworkerům, ale i praktickým a univerzálním transportním vozíkům UPT 150 a UPT 250 si Uplifter vydobyl jméno v oboru práce se sklem a řadě dalších.
Začíná to tu být opravdu těsné! Ale minijeřáb a Glassworker to v prvním patře obytné budovy poblíž Würzburgu společně zvládli: precizní práce Glassworkeru GW1125.
1 od 4