Úkoly na staveništi s mini jeřábem, skleněným vysavačem a Glassworkerem

Na trhu je mnoho výrobců minijeřábů a pro laika je často obtížné je všechny sledovat a vyhodnotit vlastnosti jednotlivých jeřábů. Produktový manažer Uplifter objasňuje.
Pomocí tohoto hydraulického nástavce se výrazně prodlouží základní výložník jeřábu a pro ovládání má nástavec Fly-Jib hydraulické hydraulické.
Uprostřed Prahy, v hloubce více než 50 metrů, se budují tunelové systémy pro novou stanici metra a mobilní jeřáb VALLA 250E se zde používá pro širokou škálu zvedacích prací v tunelu. Nepostradatelný stroj v současné fázi stavby. Nyní je však stavba zastavená, protože mobilní jeřáb potřebuje odbornou údržbu a opravu – a to co nejrychleji. Čas jsou peníze.
Významný milník pro společnost Uplifter: minijeřáby jsou v prodeji po celé Evropě od srpna 2022. Nejvyšší kvalita díky komponentům vyrobeným v Evropě a zvláště díky svojí široké základní výbavě vás stroje okamžitě přesvědčí.
Mrakodrap THE SPIN zdobí svojí výškou 128m roh náměstí a tvoří vstup do evropské čtvrti ve Frankfurtu nad Mohanem. THE SPIN je první výšková budova se střešní terasou postavená v posledních 30 letech v Mohanské ulici a my v Uplifteru jsme velmi hrdí, že jsme se mohli podílet na realizaci tohoto projektu.
Uplifter má vždy připravené řešení! Speciální pryžové talíře vakuových přísavek Uplifter přesvědčí napříč manipulačními akcemi! Obrovská úspora času na stavbě v Essenu. Přečtěte si více.
Začíná to tu být opravdu těsné! Ale minijeřáb a Glassworker to v prvním patře obytné budovy poblíž Würzburgu společně zvládli: precizní práce Glassworkeru GW1125.
Minijeřáb MK1033 ukazuje všechny své dovednosti při použití v nízké průmyslové hale v kombinaci se přísavkou na sklo UPG450. S technologií Uplifter již nejsou problémem ani nízké výšky místnosti, stopy po pneumatikách, ani stopy po přisání.
Renovační a rekonstrukční práce na budovách budou od jara opět v hlavní sezóně. Začátek sezóny v Darmstadtu a akce montéra Tima: Výměna okenních tabulí na památkově chráněné budově s vakuovým přístrojem.
Nejvyšší přesnost při použití jeřábů přes okna a dveře! Když jsou prostory ano těsné, citlivá práce minijeřábu je nepostradatelná. Zde můžete vidět některé požadavky, které byly zvládnuty na akci v Chamu.
Co dělá minijeřáb v BMW Welt? Použití minijeřábu Maeda v Mnichově. BMW je jedním z dlouholetých, věrných zákazníků a oceňuje více než 20 let zkušeností lídra na trhu v oblasti zvedací a vakuové techniky.
Hlavní staveniště v NKP v Bonnu: Uplifter je živě na místě s revolučním strojem, Glassworker GW 1125. Podívejte se na exkluzivní záběry ze staveniště zde.
1 od 3