Nejlepší zkušenosti a tipy přímo ze stavby

Moderní zasklívací procesy a jejich úskalí při montáži. Jak se lze vyhnout poškození skel při přepravě a osazení? Jaké vybavení používají profesionálové?
Uplifter vám nabízí ruční přepravní pomůcky pro montéry oken, montéry topení a každého, kdo potřebuje zvedat, přemisťovat a přepravovat těžká břemena. Atraktivita řemeslnických profesí dramaticky poklesla.
Na to byste si měli před koupí rozhodně dát pozor! Rádi bychom se o tom dozvěděli více a zeptali jsme se exkluzivně produktového a inovačního manažer.
S břemenem pojezdné jeřáby Pick & Carry jsou robustní a téměř nezničitelné. Ale kdo se vlastně stará o údržbu a servis anoových jeřábů, pokud výrobce již neexistuje nebo je aktivní pouze v zahraničí? Problém, kterému v současné době čelí mnoho majitelů mobilních jeřábů. Možná řešení naleznete v tomto článku.
Často kladené otázky. V Uplifteru známe odpověď. Zpráva o zkušenostech ze staveniště: minijeřáb a vakuová savka v provozu v zimních teplotách. Dají se přemisťovat klenutá skla?
Použitím pevných háčů a krakorců lze zvýšit výšku zdvihu a pracovní poloměr, a ano lze práci provádět i v těžko přístupných oblastech.