Zdvih nákladu UPFC400 sklemNosnost max. 400 kg Vč. rádiové dálkové ovládání s různými rychlostmi ovládání navijáku...více
Informace k výrobku "Zdvih nákladu UPFC400 sklem"
 • Nosnost max. 400 kg
 • Vč. rádiové dálkové ovládání s různými rychlostmi ovládání navijáku
 • Vč. schodolezecké sady
 • Vč. opěrného kola
 • Max. výška zdvihu 100 metrů
 • Naviják jednofázový 110 V / 60 Hz nebo 220 V / 50 Hz
 • DxŠxV: 65-95 x 65 x 194 cm
 • Jeřáb s vlastní hmotností 215 kg
 • Rozměry motorového vozidla DxŠxV: 30 x 58 x 105 cm
 • Hmotnost vozíku: 105 kg

 

tipTento nákladní výtah je speciálně navržen pro přepravu po podlahách. Nákladní výtah lze upnout mezi podlahy nebo alternativně sestavit pomocí nohou a protizávaží. Ideální pro renovace a v oblastech, kam se nelze dostat výtahem nebo jeřábem.

Balkonový jeřáb UPFC400 GLASS s elektrickým lanovým navijákem: Zátěžový výtah UPFC400 GLASS s nosností až 400 kg je speciálně navržen pro přepravu přes podlaží. Balkonový jeřáb lze upnout mezi podlahami nebo alternativně nastavit pomocí nohou a protizávaží. Maximální výška zdvihu tohoto podlahového jeřábu je 100 metrů. Snadno přemístitelný montážní výtah je ideální pro rekonstrukce, přístavby budov a v místech, kam se nelze dostat výtahem nebo jeřábem. Patentovaný systém od výrobce Elevall® umožňuje snadné zvedání objemných, křehkých a choulostivých materiálů. Podlahový zvedák UPFC400 GLASS s elektrickým lanovým navijákem se používá nejen pro materiály, jako jsou okna, mramor, parapety, nábytek, trámy a stavební materiály všeho druhu, ale také pro křehké sklo, okenní prvky, sádrokartonové nebo dřevěné desky a různé citlivé materiály. Tento model je vybaven nejmodernější technologií reverzace, která vám umožní zachovat si plnou kontrolu při ovládání balkonového jeřábu UPFC400 GLASS, a to jak při rozjezdu, tak při šetrném spouštění a zastavování. Žádné otřesy, žádné rázy, ale přesun a umístění skla a jiných břemen s milimetrovou přesností a v případě potřeby velmi pomalu. Tento patrový jeřáb na sklo, vybavený tímto obzvláště citlivě ovladatelným elektrickým lanovým navijákem, zaujme svým vysokým výkonem a mimořádně atraktivní cenou. Snadno se přepravuje (samostatný motorizovaný vozík) a jednoduše montuje. Ideální pomocník v celém stavebnictví, ať už se jedná o velké staveniště nebo jednodenní stavbu. 

 

S elektrickým balkonovým jeřábem UPFC400 GLASS můžete využívat následující výhody: 

 • FLEXIBILNÍ A LEVNÝ: Od nynějška si ušetříte nákladné používání přívěsného jeřábu, jehož dosah je omezen v průměru na 15 pater. Ani běžné alternativy, jako jsou lanové kladkostroje nebo kladkové bloky, nemohou tomuto stavebnímu jeřábu konkurovat. S nákladově efektivním nákladním výtahem UPFC400 zůstanete flexibilní ve všech situacích.
 • JEDNODUCHOST A RYCHLOST: Už žádné tahání materiálu po patrech nahoru a dolů po schodišti. Náročnost a riziko poškození materiálu nebo ohrožení zdraví zaměstnanců jsou s montážním výtahem UPFC400 GLASS pro balkóny minulostí. Součástí dodávky je praktická sada schodolezu pro pohodlnou přepravu zařízení po schodech a výškách. 
 • ROBUSTNÍ A VERSATILNÍ: elektrický balkonový jeřáb je vyroben ve velmi vysoké kvalitě a umožňuje možnosti instalace nejen na balkonech, ale také na schodištích, střešních terasách, v rodinných domech atd! Zapomeňte na starosti se získáváním speciálních povolení a uzavíráním silnic pro velké jeřáby a zvolte malý zvedací jeřáb Elevall® s praktickým otočným ramenem a kabelovým dálkovým ovládáním navijáku.  

Společnost Uplifter vám nabízí inovativní a efektivní řešení pro oblast zvedání, která zvyšují bezpečnost a produktivitu vašich zaměstnanců a zároveň jsou vysoce přizpůsobivá široké škále pracovních prostředí. Inteligentní jeřábový systém Elevall® byl vyvinut s využitím nejnovějších technologií a umožňuje optimalizované řízení různých břemen - pro vyšší efektivitu a produktivitu. 

Tým společnosti Uplifter je vždy připraven vám pomoci a poradit, pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto podlahového výtahu nebo jakéhokoli jiného montážního výtahu z naší nabídky. Využijte odborných znalostí společnosti Uplifter: náš vysoce kvalitní servis, který je přizpůsoben individuálním potřebám každého zákazníka, je samozřejmě zdarma. 

Produktové video
Vyobrazení
technické údaje

nosnost: 400 kg
pracovní výška: 100,0 m
Práce v interiéru: ano
Outdoor: ano
vlastní hmotnost: 320,0 kg
délka: 65,0 cm
šířka: 65,0 cm
výška: 194,0 cm
pohon: Elektromotor