Výtah pro skleněné zboží UPFC180Nosnost max. 180,0 kg Výška zdvihu max. 60,0 m Rozměry ve složeném stavu ...více
Informace k výrobku "Výtah pro skleněné zboží UPFC180"
 • Nosnost max. 180,0 kg
 • Výška zdvihu max. 60,0 m


Rozměry ve složeném stavu 

 • Délka: 55,0 cm (s přepravními kolečky 80 cm)

 • Šířka: 55,0 cm
 • Výška: 194,0 cm
 • Hmotnost jeřábu: 75,0 kg

Rozměry motorového vozíku

 • Délka: 30,0 cm
 • Šířka: 58,0 cm
 • Výška: 105,0 cm
 • Hmotnost motorového vozíku: 40,0 kg

 

tipTento zvedák je speciálně optimalizován pro citlivé materiály, jako je sklo a sádrokarton. Zvláště citlivý elektrický lanový naviják se ovládá pomocí kabelového dálkového ovládání.

Balkonový jeřáb UPFC180 GLASS s elektrickým lanovým navijákem: Zátěžový výtah UPFC180 GLASS s nosností až 180 kg je speciálně navržen pro přepravu přes podlaží. Balkonový jeřáb lze upnout mezi podlahami nebo alternativně nastavit pomocí nohou a protizávaží. Maximální výška zdvihu tohoto podlahového jeřábu je 60 metrů. Snadno přemístitelný montážní výtah je ideální pro rekonstrukce, přístavby budov a v místech, kam se nelze dostat výtahem nebo jeřábem. Patentovaný systém od výrobce Elevall® umožňuje snadné zvedání objemných, křehkých a choulostivých materiálů. Podlahový zvedák UPFC180 GLASS s elektrickým lanovým navijákem se používá nejen pro materiály, jako jsou okna, mramor, parapety, nábytek, trámy a stavební materiály všeho druhu, ale také pro křehké sklo, okenní prvky, sádrokarton a různé citlivé materiály. Tento model je vybaven nejmodernější technologií reverzace, která vám umožňuje zachovat si plnou kontrolu při ovládání balkonového jeřábu UPFC180 GLASS, a to jak při rozjezdu, tak při šetrném spouštění a zastavování. Žádné škubání, žádné otřesy, jen přesouvání a polohování skla a jiných břemen s milimetrovou přesností a v případě potřeby velmi pomalu. Tento patrový jeřáb na sklo, vybavený tímto obzvláště citlivým elektrickým lanovým navijákem, přesvědčí svým vysokým výkonem a mimořádně atraktivní cenou. Snadno se přepravuje (samostatný motorizovaný vozík) a jednoduše montuje. Ideální pomocník v celém stavebnictví, ať už se jedná o velké staveniště nebo jednodenní stavbu. 

 

S elektrickým balkonovým jeřábem UPFC180 GLASS můžete využívat následující výhody: 

 • FLEXIBILNÍ A LEVNÝ: Od nynějška si ušetříte nákladné používání přívěsného jeřábu, jehož dosah je omezen v průměru na 15 pater. Ani běžné alternativy, jako jsou lanové kladkostroje nebo kladkové bloky, nemohou s tímto stavebním jeřábem držet krok. S nákladově efektivním nákladním výtahem UPFC180 zůstanete flexibilní ve všech situacích.
 • JEDNODUCHÝ A RYCHLÝ: Už žádné tahání materiálu po schodech nahoru a dolů patro po patře. Náročnost a riziko poškození materiálu nebo ohrožení zdraví zaměstnanců jsou s montážním výtahem UPFC180 GLASS pro balkóny minulostí. Součástí dodávky je praktická sada schodolezu pro pohodlnou přepravu zařízení po schodech a výškách. 
 • ROBUSTNÍ A VŠESTRANNÝ: Elektrický balkonový jeřáb je vyroben ve velmi vysoké kvalitě a umožňuje možnosti instalace nejen na balkonech, ale také na schodištích, střešních terasách, domech atd.! Zapomeňte na starosti se získáváním speciálních povolení a uzavíráním silnic pro velké jeřáby a zvolte malý zvedací jeřáb Elevall® s praktickým otočným ramenem a kabelovým dálkovým ovládáním navijáku. 

Společnost Uplifter vám nabízí inovativní a efektivní řešení pro oblast zvedání, která zvyšují bezpečnost a produktivitu vašich zaměstnanců a zároveň jsou vysoce přizpůsobivá široké škále pracovních prostředí. Inteligentní jeřábový systém Elevall® byl vyvinut s využitím nejnovějších technologií a umožňuje optimalizované řízení různých břemen - pro vyšší efektivitu a produktivitu.  

Tým společnosti Uplifter je vždy připraven vám pomoci a poradit, pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto podlahového výtahu nebo jakéhokoli jiného montážního výtahu z naší nabídky. Využijte odborných znalostí společnosti Uplifter: náš vysoce kvalitní servis, který je přizpůsoben individuálním potřebám každého zákazníka, je samozřejmě zdarma. 

Produktové video
Vyobrazení
technické údaje

nosnost: 180 kg
pracovní výška: 60,0 m
Práce v interiéru: ano
Outdoor: ano
vlastní hmotnost: 115 kg
délka: 55,0 cm
šířka: 55,0 cm
výška: 194,0 cm
pohon: Elektromotor