Nákladní výtah UPFC180Nosnost max. 180 kg Vč. lankového dálkového ovládání navijáku Vč. sady schodišťového...více
Informace k výrobku "Nákladní výtah UPFC180"
 • Nosnost max. 180 kg
 • Vč. lankového dálkového ovládání navijáku
 • Vč. sady schodišťového lezení
 • Max. výška zdvihu 60 metrů
 • DxŠxV: 55-80 x 55 x 194 cm
 • Jeřáb s vlastní hmotností 75 kg
 • Rozměry DxŠxV: 30 x 58 x 105 cm
 • Hmotnost motorového vozidla: 40 kg

 

tipMožnost kombinace s vakuovými přísavkami.

Balkonový jeřáb UPFC180 s elektrickým navijákem: Nákladní výtah UPFC180 s nosností až 180 kg je speciálně navržen pro přepravu po podlahách. Balkonový jeřáb lze upnout mezi podlahy nebo alternativně nastavit pomocí nohou a protizávaží. Maximální výška zdvihu tohoto palubního jeřábu je 60 metrů. Snadno přemístitelný montážní výtah je ideální pro rekonstrukce, rozšíření budov a v oblastech, kam se výtah nebo jeřáb nedostane. S patentovaným systémem od výrobce Elevall® je snadné a bez námahy zvedat objemné materiály. Vícepodlažní výtah s elektrickým navijákem je oblíbený zejména u materiálů, jako jsou okna, omítka nebo dřevěné panely, mramor, parapety, nábytek, trámy a stavební materiály všeho druhu. Podlahová plošina UPFC180 zaujme svým vysokým výkonem a mimořádně atraktivní cenou. Snadno se přepravuje (samostatný motorový vůz) a snadno se montuje. Ideální pomocník v celém stavebním sektoru, ať už se jedná o velké staveniště nebo denní stavbu.

S elektrickým balkonovým jeřábem UPFC180 profitujte z následujících výhod:

 • FLEXIBILNÍ A LEVNÝ: Od nynějška si ušetříte nákladné používání přívěsného jeřábu, jehož dosah je omezen v průměru na 15 pater. Ani běžné alternativy, jako jsou lanové kladkostroje nebo kladkové bloky, nemohou tomuto stavebnímu jeřábu konkurovat. S nákladově efektivním nákladním výtahem UPFC180 zůstanete flexibilní ve všech situacích.
 • JEDNODUCHÝ A RYCHLÝ: Už žádné tahání materiálu nahoru a dolů po schodišti po jednotlivých patrech. Náročnost a riziko poškození materiálu nebo ohrožení zdraví zaměstnanců jsou s balkonovým montážním výtahem UPFC180 minulostí. Součástí dodávky je praktická sada schodolezu pro pohodlnou přepravu zařízení po schodech a výškách. 
 • ROBUSTNÍ A VERSATILNÍ: elektrický balkonový jeřáb je vyroben ve velmi vysoké kvalitě a umožňuje možnosti instalace nejen na balkonech, ale také na schodištích, střešních terasách, domech apod! Zapomeňte na starosti se získáváním speciálních povolení a uzavíráním silnic pro velké jeřáby a zvolte malý zvedací jeřáb Elevall® s praktickým otočným ramenem a kabelovým dálkovým ovládáním navijáku. 

Uplifter vám poskytuje inovativní a efektivní řešení pro sektor zvedání, která zvyšují bezpečnost a produktivitu vašich zaměstnanců a zároveň se přizpůsobují široké škále pracovních prostředí. Inteligentní jeřábový systém Elevall® byl vyvinut s nejnovější technologií a umožňuje optimální správu různých zatížení – pro vyšší efektivitu a produktivitu.

Tým Uplifter je vám vždy k dispozici, aby vám pomohl a poradil, pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto podlahového výtahu nebo jakéhokoli jiného montážního výtahu z našeho sortimentu. Využijte odborných znalostí společnosti Uplifter: naše vysoce kvalitní služby, které jsou individuálně přizpůsobeny potřebám každého jednotlivého zákazníka, jsou pro vás samozřejmě zdarma.

Produktové video
Vyobrazení
technické údaje

nosnost: 180 kg
pracovní výška: 60,0 m
Práce v interiéru: ano
Outdoor: ano
vlastní hmotnost: 115 kg
délka: 55,0 cm
šířka: 55,0 cm
výška: 194,0 cm
pohon: Elektromotor