Přinášíme řešení!

Vývoj, výroba a logistika – vše z jedné ruky

Vyvíjíme a vyrábíme pro naše zákazníky individuální – elektronická a mechatronická– řešení v oblasti zdvihací a přepravní techniky. Naší doménou jsou oblasti hardwaru a softwaru, hydrauliky, řídící techniky, telematiky a další. Náš záběr pokrývá vše od prvotního nápadu až po realizaci, výrobu a kompletaci a to jak kusovou, tak i seriovou.

Disponujeme sítí silných specializovaných partnerů, kteří s námi vytváří řešení odpovídající 4 průmyslové revoluci, kdy jsou individuální řešení ještě důležitejší než doposud. Nároky klientů od náš čekají řešení, která jsou optimalizovaná pro danný účel, ale současně i co nejuniverzálnější. Klíčové je přitom využití nejmodernějších technologií a my se díky nim staráme o to, aby vaše investice již po několika letech nezastarala. Tvoříme budoucnost a jsme otevřeni nejnovějším technologiím.

Rychle a nezávazně.

Tvořte s námi vlastní budoucnost.
Klikněte a zašlete vaši poptávku.
construction@uplifter.com

Začněte s námi!

Jsme odborníky na poli zdvihací a transportní techniky a naše stroje nacházejí uplatnění tam, kde tradiční technika, jako např. vysokozdvižné vozíky či zakladače, dosahuje mezních limitů. Naším cílem je vytvořit dokonalé a efektivní řešení a samozřejmostí vůči klientovi je naše kompetentnost a profesionalita. Při konstruování techniky a přípravě řešení můžeme čerpat ze široké škály již realizovaných typů strojů, jsme ale také schopni vyvinout a vyrobit techniku zcela novou.

Jsme partnerem v oblasti výroby nestandartních strojů – tvoříme Vaši budoucnost

Reference

Industrylifter

Industrylifter – revoluční systémová platforma pro oblast zdvihací a přepravní techniky. Takto flexibilní řešení zde ještě nebylo! Stále přinášíme inovace a nápady, které společně měníme z vizí na skutečnost. Flexibilně a individualizovaně – tak zní požadavky budoucnosti v průmyslu.

Industrylifter

PŘÍSAVKA PRO NAKLÁDKU A VYKLÁDKU SUDŮ

Zadání: vykládka prázdných sudů umístěných na paletě z nákladního auta. Ložná plocha vozu je zcela využita paletami, což ztěžuje jejich vykládku.Přísavná nástavba sama rozpozná počet sudů k manipulaci a snadno a bezpečně je zdvihne pomocí podtlakové techniky.

Zakládací vozík

MANIPULACE SVITKŮ V PRŮMYSLU

Zcela dle individuálného požadavku klienta jsme zkonstruovali válečkový manipulační vozík určený k zakládání svitků ve výrobě. Velkou výzvou při hledání optimálního řešení byla hmotnost břemen a rychlost manipulace. Efektivita a bezpečnost jsou při vývoji naší techniky vždy prioritami.

Individuální řešení pro každý obor

Průmysl je motorem evropské ekonomiky. Pro zjednodušení procesů a operací, zajištění bezpečnosti práce a posílení efektivity tvoříme ideální zdvihací a transportní techniku. Optimální řešení pro každý úkol, vše k pronájmu i k prodeji.  Máme individuální řešení pro automotive, výrobce technologií a strojů, energetiku, stavbu lodí i kolejových vozidel, oblast obrany, těžbu surovin, chemický , textilní i papírenský průmysl a řadu dalších oborů a oblastí.

Kontaktujte nás a společně s našimi odborníky najdete optimální řešení pro Váš obor a zadání!