Vakuové přísavky na sklo

Vakuová přísavka - nosič skla

vakuovy-pristroj

Nabízíme Vám širokou škálu ručních vakuových přísavek na sklo! Obrovský sortiment přísavek s různou nosností, konstrukcí a typů pro nepřeberné možnosti použití. Nejen pro sklo a okna, ale i pro celou řadu dalších druhů materiálů a břemen. Máme řešení nejen pro hladké povrchy i řešení pro tvarované prvky.

Optimální řešení a odborné poradenství v jednom.

U nás najdete široký výběr profesionálních gumových přísavek na sklo

Pokud potřebujete přemístit menší skleněné tabule, nebo jiné materiály s hladkým nepórovitým povrchem, bez kvalitního vybavení se neobejdete. Naše gumové přísavky na sklo mají nosnost od 50kg do 79kg s objemem talíře od 204mm do 250mm.

Jejich používání je velmi jednoduché. Červená ryska upozorňuje na případnou ztrátu vakua, máte tak nepřetržitou kontrolu stavu podtlaku. Pokud je to nutné, můžete okamžitě reagovat a předejít tak poškození přenášeného břemene, nebo pracovnímu úrazu. Jednoduše proto, že jsou vybaveny zpětným ventilem, který dokáže regulovat ztráty podtlaku. Toho lze dosáhnout pouhým palcem ruky, ve které přísavku držíte.

 

Naopak samostatný vypouštěcí ventil uvolní břemeno snadno a rychle.

Jsou vyrobeny z odolných materiálů a celokovová rukojeť a kvalitní guma zajišťují dlouhou životnost. Jejich součástí je také praktický ochranný kufřík.

S jejich pomocí přenesete sklo rychle a bezpečně.

Prohlédněte si celou naši kolekci gumových přísavek na sklo.

Nabízíme také komfortní a praktická madla s přísavkami pro přenos menších břemen z různých materiálů

V naší nabídce najdete nejen přísavky pro přenos skleněných tabulí. Tyto šikovné pomůcky vám pomůžou přenést i menší kusy přírodního, nebo umělého kamene, betonu, dřeva, plastu, kovu, překližky, kartonu, papíru, dřevotřísky atd.

S našimi doplňky manipulační techniky si výrazně usnadníte vaši práci.

Naše manipulační ruční přísavky nezklamou vaše očekávání

Pokud zvedáte ručně těžký předmět, chcete mít jistotu, že se přísavka náhle neodpojí. S naším vybavením tuto jistotu máte, stačí sledovat kontrolku podtlaku a dodržovat zásady manipulace v závislosti na okolních teplotách a povětrnostních podmínkách. Doporučená provozní teplota se pohybuje v rozmezí od 0°C až do 40°C.

Bezpečnost práce se neustále podceňuje.

Naše ruční přísavky zmenšují riziko nepříjemných pracovních úrazů.

Neriskujte své zdraví neodborným přenosem těžkých břemen!