Nejlepší zkušenosti a tipy přímo ze stavby

Megatrend velkoformátových obkladů a dlažeb: Pokládka velkoformátových obkladů – při provádění byste si měli dát pozor! V závislosti na vašich preferencích a trendech dlaždice tvarem, materiálem a strukturou povrchu dovedně vyhoví každému myslitelnému styl a velikost dlaždic do značné míry určuje budoucí vzhled místnosti. Jeden trend je na vzestupu již léta: velkoformátové dlaždice jsou celosvětově mimořádně oblíbené!
Rozhovor s Martinem Lobingerem, jednatelem a zakladatelem společnosti Uplifter GmbH & Co.KG o aktuálních výzvách v oblasti logistiky na stavbě a jeho dosavadních zkušenostech s využitím transportní a zvedací techniky.
Moderní zasklívací procesy a jejich úskalí při montáži. Jak se lze vyhnout poškození skel při přepravě a osazení? Jaké vybavení používají profesionálové?
Uplifter vám nabízí ruční přepravní pomůcky pro montéry oken, montéry topení a každého, kdo potřebuje zvedat, přemisťovat a přepravovat těžká břemena. Atraktivita řemeslnických profesí dramaticky poklesla.
Použitím pevných háčů a krakorců lze zvýšit výšku zdvihu a pracovní poloměr, a ano lze práci provádět i v těžko přístupných oblastech.