Nejlepší zkušenosti a tipy přímo ze stavby

Megatrend velkoformátových obkladů a dlažeb: Pokládka velkoformátových obkladů – při provádění byste si měli dát pozor! V závislosti na vašich preferencích a trendech dlaždice tvarem, materiálem a strukturou povrchu dovedně vyhoví každému myslitelnému styl a velikost dlaždic do značné míry určuje budoucí vzhled místnosti. Jeden trend je na vzestupu již léta: velkoformátové dlaždice jsou celosvětově mimořádně oblíbené!
Díky naší technice je zvedání skla dětskou hrou! Vítejte u dalšího vzrušujícího příspěvku pro všechny milovníky skla a řemeslníky! Dnes bychom s vámi rádi prozkoumali inovativní svět práce se sklem a představili vám nejnovější úspěch v této oblasti: manipulátor na sklo s vakuovou technologií.
Rozhovor s Martinem Lobingerem, jednatelem a zakladatelem společnosti Uplifter GmbH & Co.KG o aktuálních výzvách v oblasti logistiky na stavbě a jeho dosavadních zkušenostech s využitím transportní a zvedací techniky.
Na to byste si měli před koupí rozhodně dát pozor! Rádi bychom se o tom dozvěděli více a zeptali jsme se exkluzivně produktového a inovačního manažer.